היום כל אחד יכול לנסח מודעת אבל באינטרנט בקלות ומכל מקום בעולם. מודעה כזו מהווה פתרון מקוון מוצלח לניחום אבלים. לא רק משפחת הנפטר עצמו יכולה להכין מודעת אבל, אלא גם כל מי שמעוניין להוקיר ולכבד את זכרו של הנפטר.

איך מכינים מודעת אבל באינטרנט?

אחד היתרונות של הכנת מודעת אבל באינטרנט הוא הפשטות שבעניין. ניתן למצוא ברחבי האינטרנט כמה אתרים המציעים שירות של מודעת אבל בחינם, שניתן להכין בממשק קל לתפעול ולשימוש. לאחר שמכינים את המודעה ניתן להדפיס אותה במספר העותקים הרצוי או להשתמש בה כדי להפיץ את דבר הפטירה ואת מועדי הלוויה והשבעה ברשתות החברתיות.

כמה עולה מודעת אבל באינטרנט?

עוד יתרון של הכנת מודעת אבל באינטרנט הוא שניתן להכין מודעת אבל חינם. אם פעם כדי להדפיס מודעות אבל הייתם צריכים ליצור קשר עם בית דפוס זמין ולשלם עבור הדפסת כמות גדולה של מודעות אבל, הרי שכיום ניתן להכין מודעת אבל חינם. זהו פתרון טוב עבור מי שהתקציב שלו לא מאפשר לו לפנות לבית דפוס או מי שלא מעוניין להתעסק עם תשלומים וכספים תוך כדי ההתמודדות המורכבת עם הפטירה והאבלות.

מודעות אבל באינטרנט נחשפות להרבה אנשים

ניסוח מודעת אבל חינם דרך האינטרנט מאפשרת לכם כאמור לפרסם את המודעה גם ברשתות החברתיות השונות. אם פעם היו מסתמכים רק על מודעות אבל בעיתונות המודפסת שהיו מגיעות למספר קבוע של אנשים וגם לא תמיד בזמן אמת, הרי שכיום הרשתות החברתיות משחקות תפקיד משמעותי גם בכל מה שקשור להודעות פטירה. בלחיצת כפתור אחת אתם יכולים לחשוף את הפרסום שלכם תוך זמן קצר לכמות גדולה של אנשים, שגם משתפים אותו ומעבירים אותו הלאה.

מי משתמש בשירות של מודעת אבל חינם?

מודעת אבל באינטרנט היא גם פתרון עבור מי שרוצה להצטרף לניחום אבלים אבל לא יכול לעשות זאת פיזית. הדבר חשוב במיוחד בתקופות של ריחוק חברתי והגבלה על התקהלויות במקומות סגורים, שאופיינית לניחום אבלים בימים שבשגרה. האינטרנט מאפשר לכל אחד מכל מקום בעולם להביע את תנחומיו וזו הסיבה שהשירות של מודעת אבל באינטרנט נהיה נפוץ בתקופה הזו ובכלל.

קבלו הצעה משתלמת לפרסום מודעת אבל בעיתון

אחנו משתפים פעולה עם מרבית העיתונים בישראל לפרסום מודעות אבל בעיתון.
בנוסף לפרסם באתר ניתן לפרסם דרכנו מודעות אבל בעיתונים היומיים בישראל:

ידיעות אחרונות / הארץ / מעריב / ישראל היום / גלובס / כלכליסט / דה מרקר / גרוזלם פוסט / הארלד טריביון

לקבלת הצעת מחיר משתלמת שלחו וואטסאפ או חייגו אלינו