היום הקשה ביותר של כל משפחה, חברים ומכרים, הוא אובדן איש קרוב. כל על אווירת האבל מעכירה מציאות מתישה  של סידורי ההלוויה וביניהם פרסום מודעת אבל בעיתון, פרסום מודעת אבל באינטרנט על מנת לכבד את הנפטר ואף חיפוש אחר בית דפוס שידפיס מודעות אבל לתלייה בכדי לפרסם בציבור את דבר מותו של היקר לנו מכל.

מערכת ליצירת מודעת אבל לתלייה

מערכות אלו מאפשרות לבני המשפחה להקים מודעת אבל במספר לחיצות כפתור פשוטות, בחירת מין ושם הנפטר, בחירת משפט הפתיחה של מודעת האבל, תאריכי הפטירה הלועזי והעברי, מילות תנחומים וחתימה של האבלים בתחתית המודעה.

כל שנותר לבני המשפחה הוא להדפיס את מודעת האבל במדפסת הביתית ולתלות אותה בציבור על מנת שמספר רב של אנשים יוכלו לראות אותה.

ליצירת מודעת אבל לתלייה חינם יש הרבה יתרונות והיא יכולה להיות הדרך הטובה ביותר להתמודד עם פרסום המודעה ולהמשיך הלאה לטיפול בהסדרי הלוויה, השבעה וכדומה.

היתרונות של יצירת מודעת אבל לתלייה

  • יש לכם אפשרות להדפיס מודעת אבל חינם במדפסת הביתית שלכם. אם פעם מי שרצה להדפיס מודעת אבל היה צריך לשלם לבית דפוס עבור זאת, הרי שכיום כל אחד יכול להדפיס מודעת אבל חינם. החיסכון בעלויות על מודעת אבל מאפשר לכם להקצות משאבים כספיים לתשלום על היבטים אחרים הקשורים להיפרדות מהיקרים לכם, כמו השבעה, המצבה וכדומה.
  • לכל מערכת כזו יש גם אתר אינטרנט שמאפר לכם לעשות פרסום מודעת אבל באינטרנט. מודעת אבל באינטרנט נחשפת להמון אנשים בו זמנית. גם מודעת אבל בעיתון מגיעה להרבה אנשים, אך אין מה להשוות לתפוצה של מודעות אבל מקוונות שבלחיצת כפתור אחת יכולה להגיע לכל אלו שחשוב לכם שידעו על הפטירה, מועד הלוויה ומיקום השבעה.
  • כל אחד יכול לפרסם מודעת אבל באינטרנט, בקלות ומבלי לקום מהכיסא. ההתמודדות עם הפטירה היא גם ככה קשה ומאתגרת ואם מוסיפים לכך התעסקות עם מודעת אבל, המצב נהיה אפילו עוד יותר מאתגר. מודעת אבל חינם דרך האינטרנט מאפשרת לכם להתעסק עם הנושא כמה שפחות ולהתפנות לשאר התהליך.
  • מודעת אבל באינטרנט יוצרים תוך כמה שניות, בפורמט מוכן מראש. זאת לעומת מודעת אבל המודפסת בבית דפוס ודורשת המתנה לזמינות העובדים והמכשור לייצור כמות גדולה של מודעות אבל. כך שאם חשוב לכם לחשוף את המודעה לכמה שיותר אנשים וכמה שיותר מהר, מודעת אבל באינטרנט היא הפתרון עבורכם.